KUGL 368

Kredito unija – tai kooperatiniais pagrindais veikianti finansinė įstaiga, savo nariams teikianti bankines paslaugas. Pagrindiniai kredito unijos tikslai – kelti bendruomenės, kurioje kredito unija veikia, gerovę, didinti narių kooperavimąsi bei patenkinti individualius narių finansinius poreikius.

Tapti nariu(e):

              1.       Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, unijos nariu gali tapti tik jos veiklos teritorijoje arba kaimyninėje savivaldybėje gyvenantis, registruotas, studijuojantis ar dirbantis asmuo.

                2.       Atvykite į uniją ar unijos kasą su asmens tapatybės dokumentu.

                3.       Pateikite dokumentus:

·         prašymą tapti unijos nariu;

·         fizinio asmens anketą;

·         sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

                4.       Įsigykite pajų (30 Eur) ir sumokėkite stojimo mokestį (3 Eur).

                5.       Aktyviai dalyvaukite savo kredito unijos veikloje – būkite pilnaverčiu unijos nariu!

Kaip juridiniam asmeniui tapti kredito unijos nariu:

Juridinis asmuo, atitinkantis individualios įmonės, mažosios bendrijos, mažos ir labai mažos įmonės statusą, gali tapti asocijuotuoju unijos nariu.

Jei norite tapti unijos nariu:

1.       Užpildykite prašymą dėl stojimo į uniją.

2.       Į uniją pristatykite šiuos dokumentus:

·         valdymo organų sprendimą įstoti į uniją ir įsigyti pajų;

·         juridinio asmens registracijos pažymėjimo kopiją;

·         įstatų kopiją.

3.       Įsigykite pagrindinį pajų (300 Eur) ir sumokėkite stojimo mokestį (10 Eur).

Asocijuotasis kredito unijos narys neturi balso teisės visuotinio susirinkimo metu, tačiau gali naudotis visomis kredito unijos paslaugomis.

FB 02 28 tapkite nariu

Kas yra pajus ir kodėl būtina jį įsigyti?

Unija yra kooperatinė finansų įstaiga – visi nariai kartu yra ir unijos savininkai. Pajus paverčia Jus kredito unijos dalininku ir bendrasavininkiu. Iš pajų sudaromas kredito unijos kapitalas. Unija yra bendra narių nuosavybė, todėl jos tikslai visada orientuoti į vertės kūrimą nariams ir bendruomenei, o ne į pelną. Įnašas už pajų grąžinamas išstojant iš unijos.

Kodėl galiu tapti tik tam tikrų kredito unijų nariu?

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, unijos nariu gali tapti tik jos arba kaimyninėje savivaldybėje gyvenantis, registruotas, studijuojantis ar dirbantis asmuo. Kredito unijos yra kooperatinės ir į bendruomenes orientuotos įstaigos. Bet koks unijų pelnas nepalieka Jūsų regiono ir yra naudojamas teikti finansines paslaugas Jums ir Jūsų kaimynams, artimiesiems ir bendruomenės nariams.

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau