KUGL 368

Gimusi idėja kurti kooperacijos parką „Vykinto ąžuolynas" - įgavo matomą pavidalą, tad kviečiame susipažinti su neregėto grožio gamtos kampeliu, esančiu sutvarkyto ir lankymui pritaikyto Vembūtų piliakalnio pašonėje Vembūtų kaime, Varnių seniūnijoje Telšių rajone (35 km. nuo Telšių).

Tai puiki vieta norintiems atitrūkti nuo miesto triukšmo ir įkvėpti tyro oro. Pritaikyta galimybė su šeima ar draugais rengti piknikus, bei organizuoti nedidelius renginius prie laužo.

„Vykinto ąžuolynas" - tai gražios istorijos, įprasminančios kilnią idėją, bendrumo jausmą, suvienijančios žmones, darbštumą, pradžia...

Projekto sumanytojas kredito unija „Germanto lobis“ ir Varnių regioninio parko direkcija, projektą padėjo įgyvendinti kooperatyvai Pieno Gėlė, „Rešketėnai“, Eko Žemaitija Kooperatyvas, Žemaičių kultūros draugijos pirmininkas Stasys Kaparavičius, Varniu Seniūnija, Telšių urėdas Bronislovas Banys, Varnių girininkijos darbuotojai, Telšių butų ūkio direktorius A. Liauzginas, architektas Jurgis Bomblauskis ir visi kiti savanoriai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau