KUGL 368

Kiekvienas kredito unijos narys turi teisę susipažinti su kredito unijos finansų būkle ir gauti veiklos ataskaitą. Šiame puslapyje pateikiamos kredito unijos „Germanto lobis" finansų būklės ataskaitos.


2019 metų Finansinių ataskaitų rinkinys.

2020 metų Finansinių ataskaitų rinkinys.


visos finansinės paslaugos jums

Dėmesio! Jūsų patogumui, įdiegta savitarnos sistema, leidžianti tapti kredito unijos „Germanto lobis" nariu nuotoliniu būdu.

Atraskite visas svarbiausias finansines paslaugas vienoje vietoje: mokėjimo sąskaita, indėliai, kreditai, bekontaktės mokėjimo kortelės, el. bankininkystė „i-Unija“, mokėjimai, įmokos ir mokesčiai, grynųjų pinigų operacijos.

Norėdami tapti nariu per savitarnos sistemą, Jums reikės turėti:

1. Galiojantį LR asmens tapatybės dokumentą.

2. Vieną iš duomenų patvirtinimo priemonių: mobilųjį parašą arba kvalifikuotą „Smart-ID“ paskyrą, arba aktyvią mokėjimo sąskaitą 1 ct pavedimui atlikti.

3. Kompiuterį, telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį su vaizdo kamera.

Mūsų kredito unijoje taikomas pagrindinio pajaus dydis – 30 Eur, stojamasis mokestis – 3 Eur.

Paraiškos pildymą galite pradėti, paspaudę šią nuorodą: TAPTI NARIU

Daugiau skaitykite: https://germantolobis.lt/index.php/lt/tapkite-nariu-e

Narystė unijoje

„Telšių rajono metų renginys 2020“ tapo bėgimo šventė „Judėkime kartu“.

Nuoširdūs sveikinimai Telšių orientavimosi sporto klubui „Telšiai“ už didžiulį įdėtą indėlį, kad šis renginys taptų tradicine Telšių miesto švente.

Gera kurti, augti ir dirbti kartu!

 MG 0223
 
 MG 0232
 
20210408 133652

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau