KUGL 368

Kelionėje – saugūs ir užtikrinti! 

Apsaugokite save ir savo šeimos narius nuo netikėtų papildomų išlaidų, kurios aptemdytų Jūsų atostogas. Kortelės „MasterCard Standard“ turėtojas kelionėje gali jaustis saugiai ir užtikrintai, nes Kelionių draudimas galioja ne tik jam, bet ir kartu su juo keliaujantiems šeimos nariams!

  • „MarterCard Standard“ kortelės Kelionių draudimas galioja jos turėtojui ir kartu keliaujantiems šeimos nariams: vaikams, įvaikiams ir globotiniams iki 18 metų, sutuoktiniui, sugyventiniui arba asmeniui, bendrai gyvenančiam neįregistravus santuokos ir siejamam bendro ūkio ne mažiau kaip vienerius metus.
  • Medicininių išlaidų ir kelionės atšaukimo atvejais draudimo apsauga galioja, kai apdraustojo amžius yra iki 75 metų amžiaus imtinai. 
  • Draudimo galiojimo teritorija – Rusija ir Baltarusija bei Europos, Azijos, Afrikos valstybės.
  • Draudimo bendrovė – ADB „Gjensidige“.

Papildoma informacija apie draudimą:

Kelionių draudimo taisyklės

Kelionių draudimo specialiųjų sąlygų aprašas

Draudimo produkto informacinis dokumentas

Draudžiamos rizikos Limito suma, Eur
Medicininių išlaidų draudimas*
(Limitas galioja iki sutarties pabaigos visiems įvykiams ir visiems apdraustiesiems. Draudimo suma neatsistatanti)
100 000
Būtinoji odontologinė pagalba 200
Skubios medicininės pagalbos nėštumo ar gimdymo komplikacijos atveju (t.y. viena gydytojo konsultacija ir su tuo susijęs transportavimas iki ligoninės) 200
Limitas lydinčio asmens pragyvenimui viešbutyje Užsienyje (ne ilgiau kaip už 5 kalendorines dienas) už vieną parą 100
Apdraustojo repatriacija kai Apdraustojo mirtis įvyksta geografinėje Europoje 10 000
Apdraustojo repatriacija kai Apdraustojo mirtis įvyksta ne geografinėje Europoje 15 000
Limitas telefoniniams pokalbiams Užsienyje (vienos kelionės metu), jeigu Apdraustasis yra gydomas stacionarinėje sveikatos priežiūros įstaigoje 20
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
(Limitas galioja iki sutarties pabaigos visiems įvykiams ir visiems apdraustiesiems. Draudimo suma neatsistatanti).
6000
Limitai Traumų ir Neįgalumo atvejais Nurodyti Taisyklių priede Nr. 1
Asmens civilinės atsakomybės draudimas
(Limitas galioja iki sutarties pabaigos visiems įvykiams ir visiems apdraustiesiems. Draudimo suma neatsistatanti).
50 000
(išskaita 60 EUR)

* Medicininių išlaidų sublimitų draudimo sumos galioja kiekvienai kelionei ir yra atsistatančios, neviršijant bendros draudimo sumos.

Pastaba: esant stacionarinio gydymo poreikiui, nedelsiant (per 24 val.) turi būti pranešama medicinos asistavimo partneriui UAB „OPS LT“ tel. +370 5 203 4440 arba „Gjensidige“ skambučių centrui tel. 1626 (skambinant iš užsienio – +370 5 272 1626).

Kitais atvejais, apie įvykį galima pranešti grįžus iš kelionės, bet ne vėliau kaip per 30 dienų.

Apie įvykį pranešti galima šiais būdais:

  • Nuotoliniu būdu užpildžius pranešimo formą www.gjensidige.lt
  • Raštu ADB „Gjensidige“, Žalgirio g. 90, LT-09003 Vilnius
  • El. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

shutterstock 425952130

Kaip užsisakyti kelionių draudimą?

Jei Jus domina Kelionių draudimas, kreipkitės į mus.

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) praneša apie pasirašytą sutartį su „Worldline Lietuva“ dėl prisijungimo prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šiuo tinklu jau gali naudotis kredito unijos „Germanto lobis“ nariai.

Naujas žingsnis tobulinant paslaugas

„Worldline Lietuva“ – specializuotas paslaugos tiekėjas, užtikrinantis mokėjimo kortelių operacijų autorizavimo bei apdorojimo paslaugas. Bendrovė nėra atskira finansinė institucija, todėl jos prižiūrimas bankomatų tinklas – pirmasis nepriklausomas tinklas Lietuvoje.

Tinklo „Medus“ bankomatais jau sėkmingai naudojosi Šiaulių banko ir „Citadele“ banko klientai, o nuo šiol šie bankomatai bus papuošti ir LKU grupės logotipu. Prie tinklo prisijungusios kredito unijos savo nariams, kurių per 122 tūkst. visoje Lietuvoje, atvėrė galimybę išsigryninti turimas lėšas dar patogiau.

LCKU Verslo ir informacinių technologijų vystymo departamento direktorė Jovita Platenkovienė sako, kad pasirašyta sutartis – dar vienas žingsnis pirmyn reaguojant į besikeičiančius klientų poreikius ir tobulinant kredito unijų paslaugas. „Siekiame, kad kredito unijų nariai gautų patikimas ir kokybiškas finansines paslaugas kuo patrauklesnėmis sąlygomis, todėl prisijungėme prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šia sutartimi užtikrinsime, kad mūsų nariai rastų bankomatus ir galėtų ne tik išgryninti, bet ir įnešti turimas lėšas už dar mažesnius įkainius sau patogiose vietose visoje Lietuvoje“, – teigia J. Platenkovienė.

Pirmasis šalyje nepriklausomas bankomatų tinklas „Medus“ šiuo metu apima daugiau nei 150 bankomatų, įskaitant įrengtus mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Telšiuose bankomatų tinklą „Medus“ rasite adresu  Kęstučio g. 4, Telšiai, prie prekybos centro TULPĖ ir Luokės g. 76, Telšiai, prie parduotuvės SENUKAI.

Kredito unijos – arčiau Jūsų

Kredito unija „Germanto lobis“ – šiuolaikiška lietuviško kapitalo finansines paslaugas teikianti įstaiga. Kredito unijų nariams pasiekiamos paslaugos apima ir mokėjimo kortelių išdavimą. Klientai gali rinktis tarp debetinių Maestro bei kreditinių Mastercard Standard kortelių, pasižyminčių konkurencingai žemais išdavimo bei aptarnavimo įkainiais. Kitais metais bus pristatytos ir mokėjimo kortelės verslo klientams. – teigia kredito unijos „Germanto lobis administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.

Anot „Worldline Lietuva“ verslo plėtros vadovo Gintauto Sasnausko, kuriant „Medus“ bankomatus orientuojamasi ne tik į įprastas funkcijas, kurių tikimasi iš bankomatų, bet ir į platesnius paslaugų centro sprendimus, kurie – nuolat plėtojami.

„Medus“ bankomatuose taip pat galima patikrinti sąskaitos likutį, pasikeisti kortelės PIN kodą bei peržiūrėti paskutinių operacijų išrašą. Be to, „Worldline Lietuva“ įdiegė ir didina bankomatų su bekontakte operacijos atlikimo funkcija skaičių. Ši naujovė leis klientams atlikti norimą operaciją greitai, patogiai ir saugiai.


Dalyvauk Facebook KONKURSE ir laimėk puikų pirkinių krepšį!
LIKE&SHARE mūsų puslapį bei komentare atsakyk į klausimą: KUR TELŠIUOSE STOVI TINKLO „MEDUS" BANKOMATAI?
Sausio 22 d. paskelbsime du laimėtojus, kuriems atiteks unikalūs LKU grupės pirkinių krepšiai!